Szkolenia i kursy

Szkolenia i kursy

Dla wszystkich, którzy chcą zacząć przygodę z żeglarstwem, przypomnieć sobie tajniki żeglowania lub opanować technikę manewrów dużymi jednostkami motorowymi, proponujemy kursy i szkolenia.

Współpracujemy z najlepszymi firmami szkoleniowymi na Mazurach, a nasz bosman zawsze służy pomocą i podstawowym szkoleniem. Pamiętajmy, iż nasza wiedza zawsze jest ograniczona, a nasze umiejętności zdobywane przez lata na tygodniowych rejsach są mniej niż podstawowe.

Należy pamiętać, iż woda to jeden z żywiołów, a nasze umiejętności mają wpływ na bezpieczeństwo nie tylko nas ale także osób z którymi płyniemy. Kursy i szkolenia polecamy każdemu, kto chce pływać na Mazurach przede wszystkim bezpiecznie.

Zapraszamy do kontaktu.

Podziel się

Informacje o cookie

Na stronie czarter-mazury.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.