O nas

imprezy integracyjne mazury

Jesteśmy jedną z największych firm czarterowych działającą od wielu lat na szlakach Wielkich Jezior Mazurskich.

Specjalizujemy się w czarterowaniu jachtów żaglowych, motorowych oraz motorówek. W swojej ofercie posiadamy jachty o zróżnicowanych parametrach, wśród których każdy znajdzie coś odpowiedniego dla wypadów z przyjaciółmi i rodziną. Wszystkie modele są wysokiej klasy, bogato wyposażone, w świetnym stanie technicznym.

Nasza wyspecjalizowana karda towarzyszy Państwu na każdym kroku – od porady przy wyborze jachtu i trasy, przez szkolenia, po kompletne zorganizowanie rejsów, regat lub imprez integracyjnych z udziałem dodatkowych atrakcji.

Oferujemy również usługi szkutnicze, sprzątające oraz służymy pomocą w losowych wypadkach. Z naszymi żeglarzami klient nigdy nie jest zdany tylko na siebie, czując się komfortowo i bezpiecznie.

Elastycznie podchodzimy do klienta, nasze jachty w zależności od warunków atmosferycznych pływają od marca do końca listopada. Tylko od Państwa zależy kiedy i jak spędzicie piękne chwile na Mazurach.

Lokalizacja

W porcie oprócz naszych jachtów czekają na Was: sanitariaty z prysznicami, parking strzeżony, restauracja, koncerty, wypożyczalnia rowerów i sprzętu wodnego.

Z Sygnet Yacht Czarter Twój wypoczynek będzie udany i bezpieczny. Do zobaczenia na Mazurach!
Zbyszek