SUNPORT


Port położony na zachodnim brzegu jeziora Tałty.

Mamy tu sporo przestrzeni, trawa ładnie przystrzyżona, wszelkie media na kejach, muringi. Na miejscu nowoczesna tawerna ale w klimacie Mazur. Jest miejsce do siatki plażowej, gadżety do zabawy dla dzieci, leżaki, piłkarzyki. Słowem, można wspaniale wypocząć.

Warto tu przybić chociażby ze względu na fakt, że sporo się tu dzieje – przede wszystkim odbywa się wiele koncertów muzycznych i klimatyczne imprezy. Przygotowywane są również często imprezy tematyczne, eventy firmowe, konferencje i wykłady. Jeśli więc lubimy dobrze się zabawić w porcie, to jest to idealne miejsce dla nas – tętniące muzyką, zabawą, życiem portowym. Na pewno nie można się tu nudzić.

Posiłki można restauracji na miejscu, i jak twierdzą żeglarze, wszystko jest bardzo smaczne. Po posiłkach klienci mogą odpoczywać na pufach lub oddać się szaleństwu letnich nocy i wziąć udział w organizowanych imprezach np. silent disco.

Port jest wyposażony w nowoczesne toalety, umywalnię oraz prysznice. Na terenie przystani można bezpiecznie pozostawić swój samochód, korzystając z parkingu.