Witamy na naszej nowej stronie internetowej

Uruchomiliśmy naszą nową stronę internetową. Zawsze jachty i łodzie były dla nas ważniejsze i zwykle było coś do „porobienia” przy jednostkach. Nasi starzy i dobrzy klienci znają nasze możliwości i zawsze wybierali klasyczną formę komunikacji…

Czas jednak biegnie nieubłaganie, realizujemy wiele pomysłów, stosujemy nowe rozwiązania. Postanowiliśmy się tym wszystkim podzielić właśnie w jednym i czytelnym miejscu.

Wykonaliśmy nowe zdjęcia jednostek, przygotowaliśmy film, poprawiliśmy opisy i czekamy na Wasze opinie. Mamy nadzieję, że taka forma prezencji naszej oferty przypadnie Państwu do gustu i większość z Was zacznie z nami i dzięki nam poznawać uroki Mazur.

Wszystkie jachty dodatkowo można już zarezerwować ON-LINE.

Nasza firma czarterowa ceni sobie uczciwość i rzetelność, dlatego też uruchomiliśmy moduł opinii. Swoje uwagi, pozdrowienia i zdjęcia mogą dodawać tylko osoby, które korzystały z naszych czarterów lub usług.

Aby dodać opinie, należy przejść na jednostkę, której Państwo używali. Prosimy również o dodawanie zdjęć – będą one wspaniałą pamiątką w przyszłości. Nowe opinie pojawiają się po weryfikacji administratora (ochrona przed wpisami nieuczciwej konkurencji).

Odwiedzajcie nas, dzwońcie, poznawajcie Mazury z nami…

Dodaj komentarz