Pośrednictwo jachtowe

Pośrednictwo jachtowe

Przyjmujemy w pośrednictwo jachty żaglowe i motorowe. Zapewniamy kompleksową obsługę od momentu wodowania do slipowania na zimę (również z przygotowaniem do tego okresu).

Jeśli posiadają Państwo jacht żaglowy lub motorowy, a nie mają Państwo okazji do pływania po szlakach WJM - możemy jednostkę dodać do naszej floty i rzetelnie i uczciwie ją czarterować.

Państwa jacht może generować konkretne przychody, dodatkowo w ustalonych terminach może być do Państwa dyspozycji. Posiadamy dużą bazę sprawdzonych klientów co jest gwarancją, iż Państwa jednostka zawsze będzie trafiała do odpowiedzialnego sternika i sprawdzonej załogi.

Forma pośrednictwa zawsze jest ustalana indywidualnie - zapraszamy do kontaktu z naszym biurem celem ustalenia warunków współpracy. Telefon do kontaktu: +48 604 628 201

Podziel się

Informacje o cookie

Na stronie czarter-mazury.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.