Aktualności

Nasze jednostki czekają na sezon 2021

Nasze jednostki czekają na sezon 2021

Za nami dość dziwny rok 2020, choć całkiem niezły i udany sezon 2020. Prawie nikt nie pływał w kwietniu i w maju ale od czerwca zaczął się bom na Mazury i pływało "wszystko" co utrzymywało się na wodzie. Nasi klienci powetowali sobie brak możliwości pływania w maju (epidemia Covid-19) i do połowy listopada wszystkie nasze jednostki były na wodzie.

Można więc podsumować sezon jako bardzo intensywny. Przekonało się o tym wielu klientów firm czarterowych (w tym i nasi), którzy w tym roku zwlekali z rezerwacją do ostatniego momentu. Większość terminów na cały sezon była już zarezerwowanych do połowy czerwca 2020 r.

Chcielibyśmy zatem zachęcić naszych stałych i nowych klientów do szybszej rezerwacji czarterów w sezonie 2021. Wszystko wskazuje na to, iż będzie on bardzo podobny i zainteresowanie Mazurami, żeglarstwem i jachtami motorowymi będzie dużo większe niż możliwości mazurskich firm czarterowych.

Nasze jachty mimo, że teraz zimują, już czekają na kolejny sezon, tak jak my i Państwo - nie możemy się go doczekać. Rezerwacja jachtów on-line tutaj.

Zobaczcie naszą flotę na galerii poniżej.

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Podziel się

Informacje o cookie

Na stronie czarter-mazury.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.